Abdürrahim Albayrak korkuttu

Galatasaray Medical Park-Fenerbahçe maçını izlerken rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Abdürrahim Albayrak, taburcu oldu.

30.03.2012 - 00:05

Abdürrahim Albayrak korkuttu

Basketbol FIBA Kadınlar Avrupa Ligi Sekizli Finali'ndeki Galatasaray Medical Park-Fenerbahçe maçı sonrası tatsız bir olay yaşandı.

Bir çok kez iki takım taraftarının karşı karşıya geldiği maç sonrası çıkan olayları yatıştırmak isteyen Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdürrahim Albayrak fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

Yüksek tansiyon sebebiyle rahatsızlandığı öğrenilen Albayrak, hastanedeki tedavisinin ardından taburcu oldu.

"TARAFTARIMIZA UYGULANAN ŞİDDET BENİ ÇOK ÜZDÜ"
Doktorların bu geceyi hastanede geçirmesini söylemesine rağmen hastaneden ayrılarak Florya'ya gideceğini belirten Albayrak, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "İyiyim. Destek veren herkese teşekkür ederim. Taraftarımıza ciddi şiddet uygulandı. O durumu da görünce bir sıkıntı yaşadım. Taraftarımıza uygulanan şiddet beni çok üzdü. Bu zamana kadar sahamız bile kapanmadı. Yaşanan olaylar karşısında çok üzüldüm. Bir kaç arkadaşımızı yerde görünce bu beni çok etkiledi" dedi.

Albayrak, yaptığı kısa açıklamanın ardından kendisini ziyarete gelen Fatih Terim ile birlikte hastaneden ayrıldı.

FENERBAHÇE'DEN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI
Fenerbahçe Kulübü, FIBA Kadınlar Avrupa Ligi Sekizli Finali'ndeki Galatasaray Medical Park-Fenerbahçe maçının ardından rahatsızlık geçiren Galatasaray Kulübü yönetim kurulu üyelerinden Abdurrahim Albayrak için geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Kulübün internet sitesinde yayımlanan mesajda, ''Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdürrahim Albayrak'ın geçirdiği rahatsızlık dolayısıyla hastaneye kaldırıldığını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak Sayın Abdürrahim Albayrak'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; acil şifalar diliyoruz'' denildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...