Abdurrahim Albayrak: Yeter artık yeter!

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, 2-2 biten Fenerbahçe derbisi sonrası ateş püskürdü.

Ntvspor 03.11.2018 - 00:14

Abdurrahim Albayrak: Yeter artık yeter!

Fenerbahçe derbisi sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, açtı ağzını yumdu gözünü.

"Artık sabrımız taşmaya başladı." diyen Albayrak, "Hakemin gözünün önünde rakibimizden taca çıkan topu rakibimize verdiler ve sonra gol oldu. Allah'ın bir adaleti vardır, biz yolumuzdan vazgeçmeyeceğiz." dedi.

"Yeter artık yeter." diyerek adeta isyan eden ikinci başkan, "Başka başkanlar gibi biz de çıkıp ona buna bağırıp, VAR'a mı bağıralım? Yazık günah. Biz ayrıcalık istemiyoruz, biz hakkımızı istiyoruz. Yeter artık. Yan hakemin gözü önünde top rakipten çıkıyor, hakem topu rakibe veriyor ve gol oluyor. Başka söyleyecek bir şeyim yok. Yakında federasyon seçimleri olacak, biz de bakacağız. İnsanlar ne halde, sahaya girecekler! Ben de kalp krizinden gidebilirdim. Gördüğünüzü çalın, gördüğünüzü verin. Herkes elini vicdanına koysun. Buraya kadar geldi artık ya." ifadelerini kullandı.

Sabırlarının taştığının altını çizen Albayrak, "Taraftarımızın da, yönetimin de, teknik heyetimizin de sabrı taştı. Allah aşkına yeter ya! Ne gereği var bunun ya! Ne görüyorsanız, onu çalın." dedi.

Son derece üzgün olduğunu ifade eden Abdurrahim Albayrak, "Fenerbahçeli oyuncuların hepsini tek tek içeri soktum. Onlar bizim misafirimiz. Belhanda'nın boynu kıpkırmızı, gördünüz. Kavga benim hiç tarzıma uymayan bir şey." diye konuştu.

Penaltı pozisyonu hakkında da konuşan Albayrak, "Penaltı pozisyonunda Muslera topu uzaklaştırmıştı, Fenerbahçeli oyuncu sonra geldi. O penaltı da tartışılır, onu da söyleyeyim. Hocayı ve Hasan Şaş'ı çıldırtan şey nedir? Fatih hocamız taç pozisyonu için Allah aşkına VAR'a bir bakın diyor ama bakmıyorlar." dedi.

Sayfa Yükleniyor...