'Adidas NBA 5 United Tour' İstanbul'da

Adidas NBA 5 United Tour organizasyonu, 11–12 Temmuz'da İstanbul'da yapılacak.

Haberler - Ntvspor 02.07.2009 - 18:07

'Adidas NBA 5 United Tour' İstanbul'da

İSTANBUL - Aralarında İstanbul'un da yer aldığı beş Avrupa şehrini ziyaret edecek olan 'adidas NBA 5 United Tour', 11-12 Temmuz 2009 tarihlerinde Santral İstanbul'da basketbolseverleri biraraya getirecek.

Atina'da başlayan, Madrid ve Roma'nın ardından 11 Temmuz'da İstanbul'a gelecek olan adidas NBA 5 United Tour, 12-13 Eylül tarihinde Londra'da son bulacak.

Yaşları 10 ve üzeri olan basketbol oyuncularının katılabileceği 'adidas NBA 5 United Tour'da, 5 ila 7 oyuncudan oluşan takımlar en az üç maç oynayacaklar.

Takımlar 5 Haziran tarihine kadar, Beyoğlu adidas NBA Konsept Mağazısı'na gelerek turnuvaya kayıt yaptırabilir ve etkinlik ile ilgili bilgiye www.5united.nba.com adresinden ulaşabilirler.

'adidas NBA 5 United Tour'un İstanbul ayağı geçen sene olduğu gibi bu yaz da, izleyenlere çeşitli basketbol aktivitelerine katılma imkanı vererek, üç sayı yarışması ve slam dunk yarışmalarıyla birlikte ana sahada yapılacak günlük final yarışmalarıyla da büyük ilgi görecek.

EA Sports ve The Coca-Cola Company turu bütün ayaklarında desteklerken, EA Sports'un popüler NBA Live 09 oyunları ile günlük yarışmalar düzenlenerek saha içindeki rekabet sanal ortamda da gün boyu sürecek.

adidas NBA 5 United Tour'un İstanbul ayağı Karizma Dance Team'in muhteşem şovlarına da 2 gün boyunca sahne olacak.

'adidas NBA 5 United Tour'un İstanbul ayağını NTV, Virgin Radio, Coca Cola Company, EA Sports, Powerade ve Hürriyet de destekleyecek.

Sayfa Yükleniyor...