Adriano ifade verdi

Brezilya'nın Flamengo takımında forma giyen Adriano, uyuşturucu kaçakçılığı yapan çetelerle ilişkisi olduğu iddiaları nedeniyle polise ifade verdi.

Haberler 27.03.2010 - 16:16

Soruşturmayı yürüten Jader Machado Amaral'a göre, Adriano ifadesinde 2008'de 2 motosiklet satın alması için bir arkadaşına para verdiğini kabul etti ve motosikletlerden birini kendisine, birini de bir arkadaşına aldığını söyledi.

Motosikletlerden birinin Rio'da yaşayan ünlü bir uyuşturucu kaçakçısının annesinin adına kaydedildiğini söyleyen Amaral'a göre, Adriano, motosikletlerin kaydedilmesinden önce İtalya'ya gittiğini ve kayıt belgelerinde uyuşturucu kaçakçısının annesinin isminin nasıl yer aldığını bilmediğini ifade etti.

Amaral, "Adriano'nun gerçeği söylediği belirlenirse, hakkında dava açılmaz" dedi.

Brezilya'da bir gazetede yayımlanan haberde, Adriano'nun 2 motosiklet satın aldığı ve bunlardan birini ünlü bir uyuşturucu kaçakçısının annesinin adına kaydettirdiği yazılmıştı. Haberde, uyuşturucu kaçakçısının, Adriano'ya motosiklet için 20 bin dolar verdiği ve bunun doğrulanması halinde futbolcu hakkında kara para aklama nedeniyle dava açılabileceği belirtilmişti.

Sayfa Yükleniyor...