"Ahmet, Mehmet oturmuş önemli değil"

Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, "Başkanlık makamına hepimiz saygı göstermeli ve korumalıyız" dedi.

15.11.2009 - 12:33

"Ahmet, Mehmet oturmuş önemli değil"

Beşiktaş Kulübü Olağan Divan Kurulu toplantısı başladı. Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, yurt dışında olduğu için Swissotel'de gerçekleştirilen toplantıya katılmadı. Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ertuğrul Kumcuoğlu, yönetim kurulu üyeleri, Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz ve Divan Kurulu üyelerinin yer aldığı toplantıda ilk olarak Karadeniz söz aldı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'e yapılan küfürlü saldırılara değinen Divan Kurulu Başkanı Karadeniz, "Beşiktaş Kulübü başkanlık makamının uğramış olduğu bu saldırı hepimizi üzmüştür. Bu makam, hepimiz tarafından korunması gereken bir makamdır. Burada Ahmet, Mehmet oturmuş önemli değildir" dedi.

"Beşiktaş başkanlık makamına hepimiz saygı göstermeli ve korumalıyız" diyen Karadeniz, "Aklı başında Beşiktaşlılar'ın hepsi bu konuya sahip çıkmışlardır ve olayı kınamışlardır. Bundan sonra inşallah bu gibi olaylar meydana gelmez" diye konuştu.

Yalçın Karadeniz, Ocak 2010 tarihinde yapılacak kongreye de değinerek, "Önümüzdeki seçim için 3 değerli başkan adayı olduğu görülüyor. Ne kadar çok aday olursa o kadar iyi olur. Başkan adaylarının Beşiktaşlılık duruşuna yakışır şekilde mücadelelerini ve propagandalarını yapacaklarına inanıyorum" diye konuştu.

12 BİN 875 KİŞİ OY KULLANABİLECEK
Divan Başkanlık Kurulu'nun faaliyet raporunda toplam 13 bin 488 kulüp üyesinin aidatını ödediği açıklandı. Bu üyelerden 12 bin 875'inin oy kullanma hakkına sahip olduğu belirtilirken, son 2 yılda kulübe 450 kişinin üye olduğu ifade edildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...