Akıncıoğlu: Lig bitmeden transfer yok

Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, Süper Lig bitmeden gelecek yılın transferleri ile ilgili çalışma yapmayacaklarını söyledi.

19.04.2010 - 11:55

ANTALYA - Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, Süper Lig bitmeden gelecek yılın transferleri ile ilgili çalışma yapmayacaklarını söyledi.

Hasan Akıncıoğlu, yaptığı açıklamada, geçen hafta sahalarında Denizlispor'u yenerek matematiksel olmasa da fikstür gereği Süper Lig'de kalmayı garantilediklerini belirtti. Süper Lig'de dört maç kaldığına işaret eden Akıncıoğlu, ''Bu maçlarda takımımız Antalyaspor'a yakışır sonuçlar alacağımıza inanıyoruz. Hedefimiz alabildiğimiz kadar puanlar alarak ligi orta sıralarda tamamlamaktır'' dedi.

Akıncıoğlu, gelecek yılın transferi ile ilgili herhangi bir çalışma yapmadıklarına işaret ederek, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Süper Lig'in tamamlanmasından sonra gelecek yıl ile ilgili hazırlıklara başlayacağız. Gelecek yıl güçlü bir kadro oluşturup Antalya'ya yakışır bir takımla Süper Lig'de mücadele etmeyi amaçlıyoruz. Transfer çalışmalarına lig sonunda, teknik heyetimiz ve transfer komitemiz ile birlikte başlayacağız. Süper Lig'in bitimine dört hafta kaldığı için herhangi bir spekülasyona yer vermemek için çalışma yapmıyoruz. Lig bitmeden; gerek kendi futbolcularımızla, gerek rakip takımların futbolcularıyla görüşmeyi etik bulmadığımız için herhangi bir transfer girişimimiz yok. Lig bittiğinde önce kendi oyuncularımızla konuşacağız. Daha sonra dış transfere yöneleceğiz.''

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...