Aksu'dan kongre üyelerine teşekkür

Beşiktaş başkan adayı Murat Aksu, yaptığı yazılı açıklamada aidatlarını yatıran kongre üyelerine teşekkür etti.

03.11.2009 - 12:41

Beşiktaş Kulübü'nde Ocak 2010'da yapılacak seçimli olağan genel kurul toplantısı öncesi başkan adayı Murat Aksu, aidatlarını yatırarak kongrede oy kullanma hakkı kazanan genel kurul üyelerine teşekkür etti.

Genel kurul üyelerine daha önce aidatlarını yatırma çağrısında bulunan başkan adayı Murat Aksu, yaptığı yazılı açıklamada, ''Tüm kongre üyelerimize çağrımıza cevap vererek kulüplerine sahip çıktıkları için çok teşekkür ediyorum'' ifadesini kullandı.

Siyah-beyazlı kulüpte aidat yatırma süresi dün sona ererken, 13 binin üzerinde kongre üyesinin aidatlarını yatırdığı belirtilen yazılı açıklamada daha sonra Murat Aksu'nun, ''Beşiktaş Jimnastik Kulübü için en gerekli, gerçekçi ve uygulanabilir projeleri sunmak adına hazırlıklarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz. 2 Kasım'da kongre üyelerimizin gösterdiği teveccüh ile alınan sonuç bu yolda çok önemli bir adım olmuştur ve bizlere de büyük bir moral desteği sağlamıştır. Bundan sonra bize düşen görev, Beşiktaş'ın geleceği için hazırladığımız projeleri kamuoyu ile paylaşmak, tavizsiz ve güçlü bir yönetim kurulu oluşturmaktır. İkinci hedefimiz ise bu çoğunluğun kongreye gelerek oy kullanmasıdır. Tüm kongre üyelerimize çağrımıza cevap vererek kulüplerine sahip çıktıkları için çok teşekkür ediyorum.'' sözlerine yer verildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...