Özbek'ten Albayrak ve Dürüst açıklaması

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Bursaspor'u 3-2 yenerek kazandıkları Ziraat Türkiye Kupası'nın ardından NTV Spor Muhabiri Evren Göz'e özel açıklamalarda bulundu.

Haberler - Ntvspor 04.06.2015 - 11:04

Özbek'ten Albayrak ve Dürüst açıklaması

Galatasaray'ın yeni başkanı Dursun Özbek, hem lig hem de kupa şampiyonluğu için çok mutlu olduğunu söylerken, son günlerde gündemde düşmeyen Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst kriziyle ilgili de açıklamalarda bulundu.

Kupayı aldıkları için çok mutlu olduğunu dile getiren Özbek, "Çifte kupa, çok güzel bir sezon herkese kutlu olsun. Taraftarlarımıza bu sevinci yaşattığımız için de çok mutluyum. Sporcularımıza, futbolcularımıza çok çok teşekkür ediyorum. Çok başarılı bir sezon geçirdik, peş peşe maçlar oynadık. Bu bir bayrak yarışıdır, dolayısıyla herkes adına teşekkür ediyorum, emeği geçen bütün arkadaşları kutluyorum" diye konuştu.

Taraftarın, şampiyonluk kutlamalarında sahneye davet edilmeyen Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst için hazırladıkları pankartla ilgili değerlendirmede bulunan Özbek, "Galatasaray bir bütündür. Şampiyonlukta da kupada da onların payının olduğunu düşünüyorum. Onlar benim çok yakın arkadaşlarım. Dolayısıyla Galatasaray'da son günlerde speküle edilmeye çalışılan tavrı ben kabul etmiyorum. Hepsine de teşekkür ediyorum. Bu takımın hazırlamasında onların da büyük emekleri var. Bu ortak üretilmiş bir şampiyonluktur" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...