Albelda'ya Topal motivasyonu

İspanya'nın Valencia takımının tecrübeli oyuncusu David Albelda, Mehmet Topal'ın gelmesinden dolayı motivasyonunun arttığını, rekabete hazır olduğunu söyledi.

25.05.2010 - 15:03

Albelda'ya Topal motivasyonu

33 yaşındaki Albelda, Super deporte gazetesinde yayımlanan röportajında, "Topal, benim yerimde oynayan bir futbolcu. Benim kulüpte son yılım dolacak ve belli bir yaşım var. En azından Valencia'da devam etmek benim için zor olabilir ama Topal'ın gelmesi aynı zamanda benim için yeni bir heyecan, çünkü en iyi yıllarımı rekabetin en yüksek olduğu dönemlerde geçirdim" dedi.

Gerard, Farinos, Mendieta, Deschamps, De Los Santos gibi önemli futbolcularla rekabete girdiğini ve kazanarak çıktığını kaydeden Albelda, "Rekabet içinde çalışmak beni heyecanlandırıyor" açıklamasında bulundu.Valencia ile kalan 1 yıllık sözleşmesini en iyi şekilde değerlendirmek istediğini ve rahat olduğunu söyleyen İspanyol futbolcu, "Her zaman yaptığım gibi, en iyisini vermeye, büyük çaba göstermeye çalışacağım. Eğer gelecek yıl iyi bir performans ortaya koyarsam Valencia ile devam etme şansım olabilir. Ancak isteneni veremezsem geleceğimin bu kulüpte olmayacağını da biliyorum" ifadelerini kullandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...