Alex: Her şey bize bağlı

Fenerbahçe kaptanı Alex de Souza, resmi internet sitesindeki yazısında, "Şampiyonluk için artık her şey bize bağlı" dedi.

27.04.2010 - 11:51

Alex: Her şey bize bağlı

Heyecanlı bir haftanın geride kaldığını belirten Alex, "Futbolu güzel, gol fırsatının bol olduğu, ancak topun kaleye girmekten korktuğu bir maç" olarak nitelendirdiği Galatasaray-Bursaspor karşılaşmasından çıkan 0-0'lık beraberliğin Fenerbahçe'yi liderlik koltuğuna oturttuğunu ifade etti.

Ligin sona ermesine üç hafta kaldığını hatırlatan Brezilyalı futbolcu, "Aşmamız gereken çok zor bir yol var, ama futbolda çok önemli olan, kendi kendimize bağlı olma şansına sahibiz. Önümüzde 9 puan var ve biz bu 9 puandan önce, ilk olarak 3 puanı düşünmeliyiz. Bu yüzden, artık Eskişehirspor'a karşı oynayacağımız maça yoğunlaştık. Çok zor bir maç olacak ve kazanmak için çok iyi oynamamız lazım" değerlendirmesinde bulundu.

Fenerbahçe kaptanı, "çok çalışmaları ve kafalarının sadece önlerindeki tüm zorlukları aşmaya odaklanması gerektiğini" vurgulayarak, "Çok heyecanlı bir 3 hafta olacak" dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...