Alex: Kazanılmış bir şey yok

Fenerbahçe futbol takımının kaptanı Alex de Souza, Turkcell Süper Lig'in ilk yarısını lider tamamlamalarını ''Kış Şampiyonu'' ifadesiyle değerlendirdi. Yıldız oyuncu açıklamasında, henüz kazanılmış bir şeyin olmadığının altını çizdi.

Haberler 22.12.2009 - 16:40

Alex: Kazanılmış bir şey yok

Kendisine ait internet sitesinde açıklamalarda bulunan Fenerbahçe’nin Brezilyalı futbolcusu Alex de Souza, ''Kış Şampiyonu'' başlıklı yazısında, henüz kazanılmış bir şey olmadığını, ikinci yarıda daha çok çalışmaları gerektiğini kaydetti.

Elde ettikleri liderliğin, iyi bir ilk yarı geçirdiklerini gösterdiğini belirten Alex, lige çok iyi başlayıp sonra düşüşe geçtiklerini, ancak ardından toparlandıklarını, UEFA Avrupa Ligi'nde de 5 galibiyetle hedeflerine ulaştıklarını anlattı.

İkinci yarının daha zorlu geçeceğine dikkati çeken Alex, henüz somut bir başarılarının bulunmadığını, önlerinde uzun bir yol olduğunu kaydetti.

Yazısında, Fenerbahçe'den ayrılan Roberto Carlos için de görüş belirten Alex, Brezilyalı yıldızın, kariyerindeki her şeyi hak ettiğini, ciddi bir profesyonel olduğunu, yeni takımı Corinthians'a tecrübesiyle çok şey katacağını vurguladı.

Sayfa Yükleniyor...