Alex: Ölüm kalım maçımızdı

Alex De Souza, derbide Galatasaray karşısında aldıkları galibiyetin önemine dikkat çekerek, "Şampiyonluk için hayatta kaldık" dedi.

29.03.2010 - 23:18

Alex: Ölüm kalım maçımızdı

Fenerbahçe'nin kaptanı Brezilyalı Alex de Souza, ''Galatasaray maçı bizim için ölüm kalım meselesiydi, dik bir şekilde hayatta kalmayı başardık'' dedi.

Alex, Galatasaray karşısında aldıkları galibiyeti, Portekizce olarak internetteki sitesinde yorumladı. Çok dengeli bir maç çıkardıklarını ve kazanmayı hak ettiklerini belirten Alex, ''Bu sonucu kutlamalıyız, ama sadece önemli bir maç kazandığımızın bilincinde olarak. Çünkü önümüzde, Kayserispor maçıyla başlayan, halen uzun bir yol var'' ifadelerini kullandı. Alex, ''iyi futbolculara sahip olan, aynı hedeflere sahip ve iyi çalışan rakipleri karşısında zor bir maç olacağını bildiklerini, ancak Galatasaray deplasmanında gösterişli bir galibiyet aldıklarını'' kaydetti.

''Derbi maçı artık geride kaldı'' diyen Alex, ligde 7 maçın kaldığını ve Fenerbahçe ile birlikte Bursaspor, Beşiktaş ve Galatasaray'ın da sonuna kadar şampiyonluğu kovalayacağını ifade etti. Brezilyalı futbolcu, ''Şampiyonluk yarışının önü açık, ama aldığımız galibiyetle diğer 3 takım ile birlikte eşit şartlara sahip olduğumuzu biliyoruz. Galatasaray galibiyeti için tekrardan tebrikler, ama yolumuz uzun ve zorlu. Bizi birçok zorluk bekliyor'' ifadelerini kullandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...