Alex'ten Erdoğan'a veda ziyareti

Fenerbahçe'den ayrılan Brezilyalı futbolcu Alex de Souza, Başbakan Erdoğan ile Dolmabahçe'deki başbakanlık ofisinde görüştü. Görüşme sırasında duygusal anlar yaşandığı öğrenildi.

10.10.2012 - 16:05

Alex'ten Erdoğan'a veda ziyareti

Sözleşmesi feshedilerek Fenerbahçe'den ayrılan Alex de Souza, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.

Görüşme başbakanlığın Dolmabahçe'deki ofisinde gerçekleşti.

Görüşmenin cuma günü yapılması bekleniyordu ancak Başbakan'ın programında yapılan değişiklik nedeniyle görüşme bugüne alındı.

Edinilen bilgiye göre görüşmenin sıcak bir ortamda geçtiği ve duygusal anların yaşandığı öğrenildi.

ERDOĞAN TATİLE ÇAĞIRDI
Başbakan Erdoğan'ın Alex'e, tatil ve benzeri amaçlarla onu tekrar Türkiye'de görmekten mutluluk duyacağını söylediği kaydedildi.

ALEX'E KOL DÜĞMESİ, ÇOCUKLARA OYUNCAK
Görüşmede, Başbakan Erdoğan'ın Alex de Souza'ya kol düğmesi, eşi Daianne'ye şal ve broş, çocukları için de oyuncak hediye ettiği belirtildi.

Öte yandan, Başbakan Erdoğan, çalışma ofisinden çıkarken, ofisin yanında bulunan Milli Saraylar Saray Koleksiyonları Müzesi Sanat Galerisi'ndeki ''El-Bürde'' hat ve tezhip sergisini gezdi.

Fenerbahçe'den ayrıldığı günlerde Başbakan Erdoğan Alex'i aramış ve "Fenerbahçe'de büyük işler yaptın. Yıllarca Fenerbahçe için çok şey ifade ettin. Ama madem bir karar alındı buna saygı duymak lazım fakat en azından Türkiye'de kalsaydın" diyerek Kasımpaşa'da oynayabileceğini dile getirmişti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...