Ali İpek: Hakem hataları maçı etkiledi

Kendi sahasında lider Sivasspor’a 2-0 mağlup olan Denizlispor’da Başkan Ali İpek, maçtan mağlup ayrılmalarının sebebinin hakem hatalarından kaynaklandığını söyledi.

05.04.2009 - 16:29

DENİZLİ - Denizlispor Başkanı Ali İpek, Sivasspor'a 2-0 yenilmelerinde, maçın ilk yarısındaki hakem hatalarının da etkili olduğunu söyledi.

İpek, Sivasspor maçının ilk yarısında iyi oynamadıklarını, ikinci yarıda da etkili futbol sergilemelerine rağmen, bunu skora yansıtamadıklarını bildirdi.

Kadro eksikliğinin skorda etkili olduğunu kaydeden İpek, ''Maçın ilk yarısında takımımız iyi futbol oynamadı. Ancak, ikinci yarıda etkili ve atak bir futbol oynadık. Mücadelenin tamamında daha iyi oynamamız gerekiyordu. Cezalı oyuncular nedeniyle kadromuz da eksikti. Yenilmemizde, maçın ilk yarısındaki hakem hataları da etkili oldu.'' diye konuştu.

ÇETİN: ANGELOV'U ARADIK
Denizlispor Menajeri Özhan Çetin de Sivasspor maçının ikinci yarısında iyi futbol oynamalarına rağmen, gol yollarında etkili olamadıklarını, kart cezası nedeniyle maçta oynayamayan Angelov'u aradıklarını ifade etti.

Kayserispor ile deplasmanda, sonraki hafta da Kocaelispor'la sahalarında oynayacaklarını hatırlatan Çetin, bu 2 maçtan 6 puan beklediklerini vurgulayarak, ''Kayserispor maçını, Sivasspor maçının telafisi olarak görüyoruz. Onları Denizli'de yenmiştik. Deplasmanda da iyi futbol oynayarak yeneceğimizi düşünüyorum'' diye konuştu.

Son haftalardaki sakat ve cezalı futbolcuların yerine şans verilen Güray, Engin ve Fatih Yiğen'in verilen şansları iyi değerlendiremediklerini söyleyen Çetin, kart cezaları biten Braga, Burak ve Angelov'un da takıma katılmasıyla Denizlispor'un mücadele gücünün daha da artacağını sözlerine ekledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...