Kayserispor ve Galatasaray arasında Ali Turan bilmecesi yaşanıyor. Kayserispor'da Galatasaray'da forma giymek istediği için kadro dışı bırakılan Ali Turan'ın transferindeki son durum hala netlik kazanmadı.

Açıklamalarda bulunan ve Ali Turan'ı 125 bin Euro ve A2 takımından bir futbolcu karşılığı Galatasaray'a verdiklerini açıklayan Kayserispor Basın Sözcüsü Yüzel Şahin'in açıklamalarına karşın NTV Spor'un ulaştığı Kayserispor Başkanı Recep Mamur ve Genel Menajer Süleyman Hurma böyle bir transferden haberdar olmadığını söyledi.

Ali Turan'ın Galatasaray'a transfer olduğu yönündeki haberler üzerine Kayserispor Başkanı'nın yönetimi olağanüstü bir toplantıya çağırdığı kaydedildi.

YÜCEL ŞAHİN NE DEMİŞTİ?
Kayserispor'un, Ali Turan'ın transferi konusunda Galatasaray ile anlaştığı bildirildi. Kayserispor Basın Sözcüsü Yücel Şahin, yaptığı açıklamada, sezon sonuna kadar mukavelesi olan Ali Turan'ın transferi konusunda Galatasaray ile anlaşma sağlandığını belirterek, şunları söyledi: "Kayserispor, Galatasaray kulübü ile 125 bin avro ve A-2 takımından bir futbolcu karşılığında anlaşmıştır. Medyada görünenin aksine, asırlık kulübümüz olan Galatasaray, transferde uyulması gereken kanun ve etiğe tamamen uymuştur. Hassasiyetinden dolayı Galatasaray yönetimine teşekkür ederiz."