Amaç seriyi sürdürmek

Fenerbahçe Acıbadem'in yıldız isimlerinden kaptan Çiğdem Can Rasna yenilmezlik unvanını sürdürmek istediklerini ifade etti.

12.01.2010 - 16:09

Amaç seriyi sürdürmek

Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımı Kaptanı Çiğdem Can Rasna, Indesit Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde 14 Ocak Perşembe günü Dinamo Moskova ile yapacakları maçta, yenilmezliklerini sürdürmek istediklerini kaydetti.

Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesinde açıklaması yer alan Çiğdem'in ifadeleri şöyle: "Şampiyonlar Ligi'ndeki 4. maçımızı tamamladık. Perşembe günü 5. maçımıza çıkacağız. Dinamo Moskova çok güçlü bir takım ama buna rağmen biz onları kendi sahalarında 3-0 gibi net bir skorla yenmeyi başardık. Şimdi de kendi sahamızın avantajını kullanarak taraftarımızın önünde aynı galibiyeti almak istiyoruz. Gruptan çıkmış olabiliriz ancak biz yine de bu maça aynı ciddiyetle çıkıp kazanmak istiyoruz. Şampiyonlar Ligi'ndeki yenilmezliğimizi de sürdürmeyi hedefliyoruz. Taraftarımız bizim için büyük önem taşıyor. Her koşulda bizi destekliyorlar. Voleybol adına çok güzel bir atmosfer olacağını düşünüyorum."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...