Ancelotti kalmak istiyor

Carlo Ancelotti, çifte kupa kazandırdığı Chelsea'de kalmak istediğini söyledi. İtalyan teknik adam, hem kendisi hem de kulüp için istikrarın önemli olduğunu vurguladı.

Haberler - Ntvspor 17.05.2010 - 15:25

Ancelotti kalmak istiyor

Chelsea, 2 yıldan kısa sürede 4 menajer değiştirdikten sonra, geçen yaz anlaştığı Carlo Ancelotti ile eski günlerine geri döndü. Ancelotti, hem Premier Lig’de hem de İngiltere Federasyon Kupası'nda takımı şampiyonluğa taşıyarak, kendisine güvenen yöneticilerin yüzünü güldürdü. Son açıklamalarına bakılırsa, İtalyan teknik adam da Chelsea'nin başında bulunmaktan memnun. Ancelotti, “Her sezon böyle geçecek ise burada 10 yıl daha kalmaya razıyım” dedi.

50 yaşındaki teknik adamın, Chelsea ile imzaladığı sözleşmenin dolmasına henüz 2 yıl var. Buna karşın Ancelotti, hem kulüp hem de menajer için istikrarlı olmanın önemini vurguladı ve yeni bir sözleşme imzalamaya hazır olduğunu söyledi. Ünlü teknik adam, “İngiltere'de yaşamayı seviyorum. Üstelik Chelsea'yi yönetmek kolay. Kulüp daima size destek oluyor ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor” diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...