Antep'te transfer belirsizliği

Gaziantepspor Jorginho ve Roland Linz'i gönderme planları yaparken bu futbolcuların yerine iki önemli futbolcu transfer yapmak istiyor.

03.01.2010 - 17:37

Turkcell Süper Lig'in son maçından sonra izne ayrılan Gaziantepsporlu futbolcular, Pazartesi günü ikinci yarı hazırlıklarına başlayacak.

Futbolcular, yarın Celal Doğan Tesisleri'nde toplanacak. İkinci yarı hazırlıklarına, 4 ve 5 Ocak tarihlerinde Celal Doğan Tesisleri'nde başlayacak olan Gaziantepspor, 6 Ocak Çarşamba günü Antalya'ya gidecek. Portekiz'e giden teknik direktör Jose Coucerio ve yardımcıların da bu gece Gaziantep'te olacakları
bildirildi.

Kırmızı-siyahlılar, devre arası hazırlıkları için, 6-16 Ocak tarihleri arasında Antalya'da Gloria Serenity Otel'de kampa girecek. Güneydoğu temsilcisi, devre arası hazırlık kampı süresince dört hazırlık maçı yapacak. 16 Ocak Cumartesi günü Gaziantep'e dönmeyi planlayan Gaziantepspor, ikinci yarının ilk maçında Galatasaray ile karşılayacak.

Gaziantepspor, Antalya kampında 8 Ocak günü Almanya'nın Nürnberg, 10 Ocak'ta Hollanda'ın Heerenveen, 13 Ocak'ta Angola'nın Recroativo Libalo ve 15 Ocak'ta Güney Kore'nin Gyeongnam ile karşılaşacak.

TRANSFER BELİRSİZLİĞİ SÜRÜYOR
Bu arada, teknik direktör Jose Coucerio'nun raporu doğrultusunda forvet oyuncusu Roland Linz ile Jorginho'yu kadrosuna katan kırmızı-siyahlılar, her iki oyuncuyu da göndermenin yollarını arıyor. Pazartesi günü teknik direktör Coucerio ile görüşüp son raporu alacak olan kırmızı-siyahlıların, her iki futbolcunun da kulüp bulup ayrılması halinde 2 kaliteli oyuncuyu transfer edeceği öğrenildi. Teknik direktör Coucerio ile yapılacak toplantıda kadrodan gönderilecek olan yerli oyuncuların da belirlenmesi bekleniyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...