Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, Kayserispor’u 2-0 yendikleri maç sonrası yaptığı açıklamada, Kayserispor'un iyi, güçlü ve komplike bir takım olduğunu bildiklerini kaydetti.

Sahanın pas yapmaya elverişli olmadığına dikkat çeken Aragones, ''Top yere değdiği anda sekiyor ve farklı yönlere gidiyordu. Zemin iki takım için de iyi değildi. Ama biz daha iyi oynadık, daha iyi bir sonuç alabilirdik'' şeklinde konuştu.

Aragones, gazetecilerin soruları üzerine de her zaman şampiyonlukların son 4 haftada alınan puanlara göre belli olduğunu, ama oraya gelene kadar puan farkını açmamaları gerektiğini vurguladı.

Her takımın şampiyonluk şansı olduğunu ifade eden Aragones, Kayserispor'un da iyi bir takım olduğunu söyledi.

KAYSERİSPOR CEPHESİ
Tolunay Kafkas ise oyuna iyi başladıklarını ancak, alışık olmadıkları 2 gol yediklerini söyledi.

Maçın ikinci yarısında oyunu kontrol altına almalarına rağmen istedikleri golü bulamadıklarını ifade eden Kafkas, ''Böyle bir gecede kazanmak için motive olmuştuk, ama stadın bu havası oyuncular üzerinde olumsuz etki yaptı. İkinci yarıdaki oyundan memnunum. Fenerbahçe'yi kutluyorum'' diye konuştu.

Gazetecilerin, Roberto Carlos ile neden tartıştıklarını sormaları üzerine Kafkas, bu futbolcunun eliyle dokunmaya çalıştığını, kendisinin de elini çekmesini söylediğini belirtti.

Kafkas, atom parçalamadıklarını, herkesin para kazanmaya çalıştığını dile getirerek, adı Ahmet, Mehmet ya da Roberto Carlos da olsa insanların biraz daha mütevazi olması gerektiğini anlattı.