Aragones: Devam etmem yönetime bağlı

Ligin son maçında deplasmanda Trabzonspor'u 2-1 yenen Fenerbahçe Teknik Direktör Luis Aragones, önümüzdeki sezon takımda kalıp kalmayacağının kararını yönetimin vereceğini söyledi.

31.05.2009 - 00:03

TRABZON – Deplasmanda Trabzonspor’u 2-1 mağlup ederek ligi tamamlayan Fenerbahçe’de Teknik Direktör Luis Aragones hakettikleri bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones ise özellikle oyunun ikinci yarısında daha iyi futbol oynadıklarını dile getirerek, ''İkinci yarıda rakipten daha baskın olduğumuzu, daha isteyen taraf olduğumuzu söyleyebiliriz. 3-4 tane çok net gol pozisyonu bulduk. Belki şanssızlıktan dolayı atamadık ve son dakikalarda gelen bir golle hak ettiğimiz bir galibiyet aldık'' dedi.

İlk yarıda Selçuk'un bulunduğu pozisyonu kaybederek çok fazla ileri gittiğini belirten Aragones, ''İkinci yarının başında çizginin önünde onu tuttuk. Orada çok iyi, güzel, dengeliydi takımımız. Galibiyeti böyle bir şekilde, daha fazla pozisyon bularak aldık'' diye konuştu.

Arogones, gazetecilerin gelecek sezonla ilgili sorularını ise ''Devam edip etmeyeceğim kararı yönetimin alacağı, onların tasarrufunda olan bir karardır. Onlarla görüşeceğiz, onun sonucunda devam edip etmeme kararı çıkacaktır. Antrenörler sonuçlara bağlı yaşayan insanlar. Özellikle Türkiye'de, İspanya'da. Sonuç çok önemli. Lige baktığımız zaman da biz daha çok şampiyonluk için mücadele edebilecek pozisyonları bulduk, ama o maçları da kaçırdık.'' şeklinde yanıtladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...