'Aragones krizi sürüyor'

İspanyol basını, Fenerbahçe'nin göndermek istediği teknik direktör Luis Aragones'in 1 yıllık ücretini ödemek istememesi nedeniyle anlaşma sağlanamadığını yazdı.

Haberler 12.06.2009 - 09:15

'Aragones krizi sürüyor'

İspanyol spor gazetesi Marca, Fenerbahçe kulübünün görevine son verdiği teknik direktör Luis Aragones ve gelecek sezon kadrosunda düşünmediği İspanyol futbolcu Josico'ya kalan sözleşmeleri gereği 1 yıllık ödeme yapmak istemediğini ve anlaşmazlığın devam ettiğini yazdı.

Aragones'in avukatı İspanyol Vicente Montes'in, önceki gün Fenerbahçe kulübünün yöneticileri ile bir kez daha masaya oturduğu, ancak hiçbir ilerleme sağlanamadığı belirtildi. Marca, "Fenerbahçeli yöneticiler, kalan 1 yıllık kontratı ödememek için her türlü zorluğu yapacaklarını gösterdiler" yorumunda bulundu.

Fenerbahçe'nin Aragones ile devam etmek istemediğini sözlü olarak İspanyol teknik adama ilettiği, yazılı hiçbir belgenin olmadığı söylenirken, "Eğer Fenerbahçe Daum'u yeni teknik direktör olarak sunmak istiyorsa Luis ile bir anlaşmaya varmak zorunda. Luis imzalamadıkça, Alman teknik adam Fenerbahçe'de teknik direktör koltuğuna oturamaz" değerlendirmesi yapıldı.

Bu arada, "Diğer kurban Josico" diye yazan İspanyol gazetesi, Josico'nun 1 yıllık daha sözleşmesi olmasına rağmen devam etmesinin istenmediğini, ancak parasının da ödenmediğini kaydetti.

Sayfa Yükleniyor...