Aragones: Oyunun hakimiydik ve galip geldik

Konyaspor’u 4-2 mağlup eden Fenerbahçe’de Teknik Direktör Luis Aragones, maçta oyunun hakimi olduklarını ve sonuçta galip geldiklerini belirtti.

24.05.2009 - 23:20

İSTANBUL - Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, Konyaspor'u 4-2 yendikleri maçta oyunun hakimi olduklarını söyledi.

Aragones, maçtan sonra yaptığı açıklamada, bu akşam iyi oynadıklarını belirterek, ''Sahanın her alanında oyunun hakimiydik ve galibiyeti aldık'' dedi.

İspanyol teknik adam, ''Son haftalarda takım oturdu mu?'' şeklindeki bir soru üzerine ise, ''Her zaman topu oynayan oyunculardır. Tiyatrodaki aktörler gibi sahaya çıktıklarında en iyisini yapıp, alkış görmek istiyorlar. 'Şu anda daha fazla birbirlerine yaklaştılar ve daha iyi mücadele ediyorlar' gibi bir yorum doğru değil. Sezon başından beri hep bir birliktelik ve mücadele vardı ama futbolda bazen olmuyor. Bugün olan günlerden biriydi.'' diye konuştu.

Aziz Yıldırım'ın yeniden başkanlığa seçilmesiyle ilgili ise Aragones, ''Tabii ki başkanın, beni buraya getiren kişi olması nedeniyle tekrar başkan olması beni mutlu etmiştir, sevincimi gizleyemem. Onu tebrik ediyorum'' diye konuştu.

KARAMAN: ŞOK GOLLER YEDİK
Konyaspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Fenerbahçe karşısında aldıkları yenilgi nedeniyle üzgün olduğunu söyledi.

Son derece önemli bir maça çıktıklarını vurgulayan Karaman, ''Kaybettiğimiz için çok üzgünüm. Tek tesellimiz, ligde kalma umudumuzu son haftaya taşımamız. İlk yarı çok basit hatalarla bizi şok eden goller yedik. 2. yarı attığımız goller bize gelecek hafta için biraz moral olablir. Çok önemli bir kayıp, üzgünüm.'' şeklinde konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...