Aranan stoper Fransa'da bulundu

Kadrosuna bir savunma oyuncusu daha katmayı düşünen Beşiktaş, Marsilya'nın 20 yaşındaki Brezilyalı stoperi Doria'yı kiralamak için Fransız kulübüyle temasa geçti.

Haberler - Ntvspor 26.08.2015 - 12:30

Aranan stoper Fransa'da bulundu

Anlaşmanın sağlanması halinde Brezilyalı oyuncunun iki gün içinde İstanbul'a gelerek sağlık kontrolünden geçirilmesi planlanıyor. 

Beşiktaş, stoperini Fransa'da buldu. Transfer dönemi kapanmadan kadrosuna bir defans oyuncusu katmak isteyen siyah beyazlılar, Marsilya'da forma giyen Doria ile temasa geçti. 

20 yaşındaki Brezilyalı futbolcuyu kiralık olarak transfer etmeyi planlayan yönetim, Fransız ekibine teklifini sundu. Beşiktaş, sezon sonuna kadar kiralanması düşünülen Doria'nın satın alma opsiyonuna da sahip olmak istiyor. 

İki kulüp arasında pazarlıklar sürerken, anlaşmanın sağlanması halinde Brezilyalı oyuncu iki gün içinde İstanbul'a gelerek sağlık kontrolünden geçecek. 

Profesyonel kariyerine Brezilya ekibi Botafogo'da başlayan 1.89 boyundaki Doria, 2014 yılında Marsilya'ya transfer oldu. Geçen sezonun bir bölümünde Sao Paulo'da kiralık olarak forma giyen 20 yaşındaki futbolcunun Marsilya ile 2019 yılına kadar mukavelesi bulunuyor.

Sayfa Yükleniyor...