Arda: Çok iyi mücadele ettik

Milli futbolcu Arda Turan, İspanya maçı sonrası NTV Spor'a yaptığı açıklamada, çok iyi bir takıma karşı çok iyi mücadele ettiklerini, ancak yakaladıkları fırsatları kullanamadıklarını söyledi.

29.03.2009 - 02:11

Arda: Çok iyi mücadele ettik

A Milli Takım'ın yıldız oyuncularından Arda Turan, 1-0 kaybedilen İspanya maçı sonrası NTV Spor ekibinden Haluk Yürekli'nin sorularını yanıtladı.

Özellikle 60 dakika çok iyi mücadele ettiklerini belirten Arda, "Oyun anlamında iyi oynadık, hatta net pozisyonları bulan bizdik. Çok keyif veren bir futbol oynadık" dedi.

Golü yedikten sonra İspanya'nın açıldığını ifade eden genç futbolcu, çarşamba günü oynanacak maçta Ali Sami Yen'de galip gelip avantaj sağlamak istediklerini söyledi.

İlk yarıda yakaladığı pozsiyonda topu ayağından çok açtığını söyleyen Arda, "Karşı tarafta da dünya yıldızları vardı ama onlar da bireysel olarak çok güzel şeyler yapmadılar. Ama burada İspanya’ya karşı oynamak kolay değil. Çok pas yapan takıma karşı oynadık. Biz pozisyonu bulan taraftık, hatta bir tane benim pozisyonum vardı. Depardan sonra o hamleyi yapmak zor oldu" diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...