Arda Turan: Bize 'gel' derler...

Arda Turan, Kosova maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Ntvspor 12.11.2016 - 23:04

Arda Turan: Bize 'gel' derler...

143 gün sonra Milli Takım'a dönen Arda Turan, Kosova galibiyetinin ardından açıklamalar yaptı.

2018 Dünya Kupası'na gitmek istediklerini tekrarlayan Arda "İzlanda'ya yaklaştık. 3 maçlık periyot demiştik. 2 maç kaldı. Bugün önemli olan kazanmaktı. Çok iyi oynadığımızı düşünmüyorum ama gerekli olanı aldık. Mart ayına kadar kadar tekrar ayağa kalkıp Dünya Kupası'na gitmek istiyoruz" dedi.

"Olan bütün olaylardan sonra dönebilmek için fırsat oldu bize" şeklinde konuşan Arda Turan "Maçta çok iyi oynamadım ama yine de skora etki ettiğimi düşünüyorum ikinci golde. Kendimi ıspatlamaktan çok takıma yardımcı olmak istiyorum. Mart ayında tekrar belki play-off, ondan sonra da Dünya Kupası'na gitmek isterim. Bize 'gel' derler geliriz 'git' derler gideriz. Polemiklerden uzak durup, en iyisini vermeye çalışacağız. Her zaman bu formayı şerefle taşıdım. Benim için en değerli forma. Bu ülke terbiyesi almış insanım" ifadesini kullandı.

Kosova'nın iyi bir takım olduğunu söyleyen Barcelonalı futbolcu "Maçtan önce üzerimizde basktı yoktu dersek yalan olur. Kosova iyi bir takıl. Onlara karşı birçok takım puan kaybedelir. Topun arkasında iyi kalıyorlar" dedi.

Sayfa Yükleniyor...