Arda'dan pembe formaya küfürlü tepki

Yeni formaların tanıtımı için Arda, Ayhan, Sabri ve Mustafa Sarp hazırlık yaparken, Arda'nın sözleri saniye saniye görüntüleniyor.

TRT 3 kanalında yayınlanan Futbol Arenası programının dün geceki bölümünde yayınlanan videodaki diyaloglar herkesi şaşırttı.

Videoda Galatasaray kaptanı Arda Turan, Ayhan Akman ve idareci Adnan Sezgin arasında pembe forma "muhabbeti" geçiyor. Arda bu konuşma sırasında şu ifadeleri kullanıyor:

- Eee Galatasaray forması nerede?

- Her sene bir o... rengi var. Heriflere malzeme veriyoruz yani.

- Abi (Adnan Sezgin) böyle forma olur mu abi ya... A.... k... bunların...

- Sen (Adnan Sezgin) şu formalara nasıl bakmazsın

- Ver siyah forma, ver beyaz forma giyelim...

Vatan'ın haberine göre, videonun yayınlanmasından sonra programa telefonla bağlanan Arda Turan, Galatasaray formasını çok sevdiğini söyledi.

Arda Turan şunları söyledi "Geçen sezon turuncu, bu sene de pembe forma vardı. Bu formayı sevmediğimi, her zamanki gibi idman öncesi ya da soyunma odasında felan konuşuyorduk. Argo bir dille her zamanki gibi aramızda konuşuyorduk. Adnan Abi’ye serzenişte bulunuyorduk. O olay gizli bir çekimdi. Kesinlikle basının girmesi yasak olduğu bir andı. Kimin verdiğini bilmiyorum. Ama ben hala aynı düşüncedeydim. Biz pazarlamadan anlamadığımız için klasik sarı-kırmızı formayı giymek isteriz. Asıl sorgulanması gereken o yayını servis edenler. Bizim yarın maçımız var bununla ilgilenmek çok üzücü."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...