İspanyol Sport gazetesi: Arda'nın ayrılma olasılığı yüzde 80

Barcelona'ya yakın Sport gazetesi, kulüpten ayrılması muhtemel oyuncuları sıraladı. Tello, Munir, Douglas ve Vermaelen yüzde 100 ayrılacaklar. Arda Turan'ın ayrılık olasılığı ise Samper ile birlikte yüzde 80 olarak verildi.

Ntvspor 15.06.2017 - 12:33

arda turan messi.jpg

Barcelona'da yayınlanan ve Barcelona Kulübü'ne yakınlığıyla bilinen Sport Gazetesi, kulüpten bu yaz transfer döneminde ayrılması muhtemel oyuncuları sıraladı.

Kulübün 10 futbolcuyla vedalaşabileğini belirten gazeteye göre yolların ayrılması kesin olan dört isim var. Bunlarla ilgili tek belirsizlik, "Kiralık mı gidecekler, bonservisleriyle mi gidecekler?" şeklinde... Sport'un haberinde "Ayrılık yüzde 100" denilen dört isim Douglas Pereira, Thomas Vermaelen, Munir El Haddadi ve Cristian Tello...

Ayrılık oranları yüzde 80 olarak verilen ve "Neredeyse kesin" denilen futbolcular ise Arda Turan ve Sergi Samper olarak gösterildi. Arda hakkında "Orta saha oyuncusu Barcelona'da iyi bir dönem geçirmedi. Ve adı transfer listesinde... Arsenal, Galatasaray ve Çin Süper Ligi'nden bazı takımlarla adı anılıyor. Barça'nın arzusu Arda'yı satarak iyi bir bonservis bedeli almak ve maaş sepetini rahatlatmak. Arsene Wenger Barcelona'nın 30 milyon euro bonservis talebini yüksek buldu. Sözleşmesi 2020'ye kadar sürüyor" ifadeleri kullanıldı.

Sayfa Yükleniyor...