TT Arena'da efsane kaleciye vefa

TT Arena'daki şampiyonluk kutlamasının sürprizlerinden biri Turgay Şeren'e gösterilen vefa anıydı.

Haberler - Ntvspor 01.06.2015 - 02:25

TT Arena'da efsane kaleciye vefa

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlaması büyük bir vefa örneğine de sahne oldu. Son dönemde ciddi sağlık sorunları yaşayan, Galatasaray ve Türk futbolunun efsane kalecisi Turgay Şeren de gecede yer aldı.

Galatasaray U9 Takım Kaptanı Umut Altın ile birlikte sahaya gelen Turgay Şeren duygusal bir konuşma yaptı. 

Sağlık sorunları nedeniyle tekerlekli sandalye kullanmak zorunda olan Şeren, "Galatasaray seyircisinin karşısına böyle bir arabayla değil de kalesinde oynadığım halimle çıkmak isterdim. Ama inşallah yine çıkacağım" dedi.
 
Sözlerini "Çok teşekkür ederim, çok mutlu oldum" diye sürdüren efsane kaleci, şöyle konuştu: "Yarından itibaren günde bir defa değil iki defa çalışacağım. Belki Galatasaray kalesine bir daha geçemeyeceğim ama Muslera'yı hep yürekten alkışlayacağım"

Duygularını "Bunu da unutmayalım. Ben büyürken, 'En büyük kim?' diye sorduğumuz zaman, ben ve hepimiz; Galatasaray, geliyoruz. Cim Bom Bom. Sağolun, beni tekrardan hayata bağladınız. En kısa zamanda sizlerin arasında Galatasaray'ın başarasını ve Muslera'nın başarısını yürekten alkışlayacağım." diye aktaran Turgay Şeren, yoğun alkışlarla sahayı terketti.

Sayfa Yükleniyor...