Fikret Orman: Arkamızdan havlıyorlar

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fulya Tesisleri’nin yenilenme töreninde konuştu. Vodafone Arena'nın açılış tarihine dair bilgiler veren Orman, siyah-beyazlı kulüpte sorunlar olduğu yönündeki iddialara yönelik çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ntvspor 29.01.2016 - 15:45

Fikret Orman: Arkamızdan havlıyorlar

Beşiktaş Kulübü Şan Ökten Tesisleri'nin yıkım işlemi kulüp başkanı Fikret Orman'ın katılımıyla başladı. Fikret Orman, tesisleşme hamlelerinin süreceğini söylerken, Vodafone Arena'nın açılışını Şubat'ta açıklayacaklarını ifade etti. Takımın durumuna da değinen Orman, 2 maçlarının ertelenmesini dezavantaj olarak görmediklerini belirtti.

Orman, kulüpte hiçbir sorun olmadığını ancak bazıları tarafından sorun varmış gibi gösterildiğini öne sürerek, "Büyük kulüp olduğumuz bu tarz şeyler normaldir. Atasözüdür; bir kurtun arkasından 40 köpek havlar. Beşiktaş da bir kurttur, arkasından havlayanlar olacaktır" dedi.

Takımın durumuna da değinen Orman, 2 maçlarının ertelenmesini dezavantaj olarak görmediklerini belirtirken; "Beşiktaş bizim aldığımız dönemdeki Beşiktaş değil artık. Beşiktaş çok büyüdü. Beşiktaş'ın imkanları gelişti. Sabah akşam sürekli stattayız. Yeni stadımızı yakında açıyoruz. Sona geldik artık. Ertelenen maçlar neden olumsuzluk yaratsın? Bize dezavantaj yaratmaz. Bu doğa olayı. Bir hayır var demek lazım" dedi.

Transferi de bitirdiklerini de sözlerine ekleyen Fikret Orman, Jose Sosa'nın sözleşmesinde yapılacak olası iyileştirmenin KAP'a bildirileceğini söyledi.

Sayfa Yükleniyor...