"Artık yapabilecek bir şey yok!"

Galatasaray kalecisi Fernando Muslera, Beşiktaş mağlubiyeti sonrası yaptığı açıklamada, "Artık yapabilecek bir şey yok. 10 puanlık bir fark var ve sonuna kadar mücadelemize devam edeceğiz" dedi.

Ntvspor 27.02.2017 - 22:52

muslera.jpg

Galatasaray kalecisi Fernando Muslera, Beşiktaş yenilgisini değerlendirdi. Uruguaylı kaleci "Derbide kaybetmek çok kötü bir duygu. Kendi sahanızda ve evinizde oynuyorsunuz. İlk yarıda daha dikkatli oynadık. İkinci yarıda da şans verdiğimiz söylenemez. Talihsiz bir gol yedik. Sonra girdiğimiz pozisyonlar var. Ne yazık ki gole çeviremedik. Kendi sahamızda kendi taraftarımız önünde böyle bir maçı kaybetmek bizim için kötü oldu." dedi.

Lider Beşiktaş ile aralarındaki puan farkının 10'a çıktığının hatırlatılması üzerine Muslera "Son 2 sezonu kötü geçiriyoruz. Geçen sene ve bu sezon başında birer kupa kazandık. Diğer taraftan değişikliklere adapte olmak kolay olmuyor. Son 2 sezonda hocalar değişti. Hocaların isteği ve görüşleri farklı olabiliyor. Biz de onların dediklerini yapmaya çalışıyoruz. Bu maçı kaybetmiş olabiliriz. Ama mücadele eden koşan bir Galatasaray vardı. Artık yapabilecek bir şey yok. 10 puanlık bir fark var ve sonuna kadar mücadelemize devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'ın ligde en çok forma giyen yabancı oyuncusu rekorunu egale etmesiyle ilgili olarak da konuşan başarılı file bekçisi, "Şu anda oynadığımız maçtan sonra bu konuyu konuşmak kolay değil. Ama diğer taraftan Galatasaray'da bu kadar uzun süre oynadığım için çok mutluyum. Bunun için bana yardım eden futbolcu arkadaşlarıma, taraftarlara ve camiaya teşekkür ediyorum. İnsani ve futbolcu olarak çok önemli bir isimden (Zoran Simovic) ödülümü aldım. Galatasaray tarihine adımı yazdırdığım için çok mutluyum. Uzun yıllar burada kalmak istiyorum." değerlendirmelerinde bulundu.

Sayfa Yükleniyor...