Aslan'da Emre Güngör sevinci

Hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Galatasaray'da sakatlığı geçen Emre Güngör'ün idmana çıkması yüzleri güldürdü.

12.01.2010 - 13:35

Galatasaray, devre arası kamp çalışmalarını Antalya'da sürdürüyor. Sarı-kırmızılı takım, devre arası kamp programı çerçevesinde ikinci etap çalışmalarını, Kremlin Oteli'nin futbol sahalarında sabah yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik direktör Frank Rijkaard ve yardımcı antrenörler Johann Neeskens, Nezih Ali Boloğlu, Albert Roca ile Carlos Cuadrat yönetiminde gerçekleşen antrenmanda, futbolcular önce hafif koşu yaptılar. Daha sonra dar alanda kısa paslaşma gerçekleştiren sarı-kırmızılı futbolcular, ardından pas ve top kontrolü çalıştılar. Antrenmanın son bölümünde ise istasyon ve şut çalışması gerçekleştirildi.

Antrenmana, sakatlıkları devam eden Milan Baros ve Sabri Sarıoğlu'nun yanı sıra sol uyluk ön adalesinde zorlanma olan Aydın Yılmaz ile sağ kasında zorlanma bulunan Harry Kewell katılmadı. Sakatlığı bulunduğu için Galatasaray'ın Antalya'da ilk etap çalışmalarının bir bölümünde yer alamayan Emre Güngör'ün ise bugünkü antrenmana katıldığı görüldü.

Öte yandan antrenmanı, Lara Yeni Avrupalı Koleji öğrencileri ile çok sayıda taraftar izledi.

Sarı-kırmızılı futbolcuların, konakladıkları Concorde De Luxe Otel'de düzenlenecek barbekü partisine katılacakları ve bu organizasyonun basına kapalı gerçekleşeceği belirtildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...