Aslan'da kimler yolcu?

Galatasaray'da devre arasında 2 futbolcunun gönderilmesi bekleniyor. Listede Linderoth ve Aydın'ın isimleri ön plana çıkıyor.

Haberler - Ntvspor 27.12.2009 - 16:41

Aslan'da kimler yolcu?

Devre arasında takıma 2 futbolcu transfer etmek isteyen Galatasaray'da hangi futbolcuların gönderileceği de merakla bekleniyor.  Gönderilecek futbolcular arasında iki isim Aydın Yılmaz ve Tobıas Linderoth'un isimleri ön plana çıkıyor.

Galatasaray devre arasında bir forvet bir de defans mevkiine olmak üzere iki futbolcuyla kadrosunu takviye etmeyi planlıyor.

Ocak ayında verilen şansı iyi kullanamayan bazı futbolcularla da yolların ayrılması bekleniyor. Turkcell Süper Lig’de ve Avrupa Kupası’nda zaman zaman forma şansı bulmasına rağmen beklentileri karşılayamayan Aydın Yılmaz'ın kiralık olarak gönderilmesi gündemde.  Galatasaray alt yapısında yetiştikten sonra Ümit milli takımda forma giyen, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da oynadığı dönemde a milli takım için düşünülen Aydın, sarı kırmızılı kulüpte bir türlü çıkış yakalayamadı. Rijkaard'ın sürekli oynaması için Aydın'ı kiralık olarak göndermek istediği belirtildi.  Aydın ile gelecek hafta içinde görüşek olan Galatasaray yönetimi genç futbolcudan kendisine kulüp bulmasını isteyecek.

Galatasaray'daki 3. ve son sezonunu geçirmesine rağmen sakatlıklar nedeniyle bekleneni veremeyen Tobias Linderoth da gönderilecekler listesinde ilk sırada yer alıyor. Ancak Galatasaray yönetimi sözleşmesi süren Linderoth'a tazminat ödememek için isveçli'nin başka bir kulüple anlaşıp kendi isteğiyle takımdan ayrılmasını bekliyor.

Sayfa Yükleniyor...