Avcı: 1 puan önemli

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Gaziantepspor ile 1-1 berabere kaldıkları maçta aldıkları 1 puanın önemli olduğunu söyledi.

11.04.2009 - 16:38

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, maçtan sonra yaptığı açıklamada, ilk yarıda girdikleri 3 net pozisyonu değerlendiremediklerini ve 1-0 geriye düştüklerini ifade ederek, ''İkinci yarı iki takımın da bol pozisyonu oldu. Kazanıp, puanımızı 32'ye çıkarmak istiyorduk, ama her iki tarafın da puanı hak ettiği düşünüyorum''dedi.Ligde artık son haftalara girildiğini kaydeden Abdullah Avcı, ''Bu ligde her puan önemlidir. Bugün kazansaydık, büyük oranda bazı şeyleri halletmiş olacaktık ama 1 puan 1 puandır'' diye konuştu.Avcı, gelecek hafta Galatasaray ile yapacakları maçla ilgili bir soru üzerine, önümüzdeki haftaki maçtan da puan alarak, kamuoyundaki bazı soru işaretlerini de ortadan kaldırmak istediklerini sözlerine ekledi.

GAZİANTEPSPOR CEPHESİ
Gaziantep Teknik Direktörü Seçkin Göksel ise, kümede kalma mücadelesi veren İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısına 3 puan almak için çıktıklarını belirterek, ''Açık oynadık, 1-0'dan sonra pozisyonları değerlendirebilseydik, sonuç farklı olurdu'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...