Avcı'dan devam kararı

Abdullah Avcı, gelecek sezon da İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un başında görev yapacağını açıkladı.

Haberler 02.05.2010 - 00:30

Avcı'dan devam kararı

Galatasaray maçından sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, ligi ilk 5 içinde bitirme hedefleri yolunda Galatasaray karşılaşmasının kendileri için büyük önem taşıdığını vurgulayarak, "Kazanmak istiyorduk. Bizim için bir puan bile önemliydi, ancak olmadı, kazanamadık" dedi.

Maçta çok fazla pozisyona girmeleriyle ilgili olarak Avcı, "Oyun felsefemiz hızlı hücumlardı. Galatasaray'ın takım savunmasında sıkıntıları var. Üç tane karşı karşıya pozisyonumuz var. Direkten dönen top var. Üretken bir oyun oldu, ama gol atamadık" ifadelerini kullandı.

Bir soru üzerine gelecek sezon da İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un başında görev yapacağını açıklayan Avcı, istikrarın futboldaki önemine dikkat çekerek, "Yapılacak çok iş var. Kulüp olarak, camia olarak doğru örnekler olmaya çalışıyoruz. Takımın başında 5. yılımı geçireceğim" diye konuştu.

Ayrıca, ligle ilgili yapılan şaibe iddialarının hatırlatılması üzerine Abdullah Avcı, "30-40 sene öncesinin zaman tünelinde kalan şeyleri konuşuyoruz. Bunlar futbolumuza zarar veriyor" dedi.

Sayfa Yükleniyor...