Avcı'dan esprili yaklaşım

Bursaspor'u 2-1 yenen İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un Teknik Direktörü Abdullah Avcı, bu sezon bütün büyük takımlardan puan alarak, herkese adaletli davrandıklarını söyledi.

Ntvspor 26.03.2010 - 23:30

Avcı'dan esprili yaklaşım

Abdullah Avcı, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, maçın 30 dakikalık bölümünde çok pas hatası yapmalarına rağmen 2-0 öne geçtiklerini belirterek, "İlk yarı sonunda 4-0 olabilirdi. İkinci yarıda final paslarında atakları sonuçlandıramadık, ancak kazanmasını bildik. Bursaspor'a, çıktığı bu yolda başarılar diliyorum" dedi.

Diğer takımların Bursaspor maçında kendilerini desteklemesiyle ilgilenmediklerini vurgulayan Abdullah Avcı, "Biz bu sene bütün büyük takımlardan puan alarak, herkese adaletli davrandık. İnsanları, insanların önüne atmasınlar. Bizim de bir duruşumuz var. Biz de insanız, zaman zaman tepki gösteriyoruz. Ben bugün buradayım, yarın başka bir yerdeyim. Yöneticilerin kendilerini yenilemesi lazım. Çok yanlış demeçler veriyorlar" diye konuştu.Abdullah Avcı, hafta içinde şike soruşturmasıyla ilgili yaşadıkları olumsuzlukları konuşmak istemediğini de belirterek, "Biz kendimize ne kadar güveniyorsak, arkadaşlarımıza da o kadar güveniyoruz" dedi. Bu sezon ilk kez ilk 11'de oynayan ve takımının ikinci golünü atan Hasan

Ali ise şike olayları yüzünden takımın moralinin maç öncesi bozuk olduğunu belirterek, "Hocamızı ve arkadaşlarımızı götürmüşlerdi.Bu akşam güzel bir galibiyet aldık, mutluyuz" diye görüş belirtti. Ekrem Ekşioğlu da iyi mücadele ederek galip geldiklerini ifade ederek, "Bu galibiyeti antrenörümüz Arif Erdem ile Kenan Hasagiç ve Taner Gülleri arkadaşlarımıza armağan ediyoruz" dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...