NTV

Avrupa Ligi'nde hakemler belli oldu

İHA

Spor

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimiz Beşiktaş, Fenerbahçe ve Osmanlıspor'un maçlarında düdük çalacak hakemler belli oldu.

İlişkili Haberler

UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu rövanş maçlarında görev alacak hakemler açıklandı. 

BEŞİKTAŞ'A SLOVAK HAKEM

Beşiktaş’ın, UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu rövanş maçında İsrail temsilcisi Hapoel Beer-Sheva ile 23 Şubat Perşembe günü oynayacağı karşılaşmayı Slovenya Futbol Federasyonu'ndan Matej Jug yönetecek. Vodafone Arena’da saat 21.00'de başlayacak karşılaşmada Matej Jug'un yardımcılıklarını Matej Zunic ve Manuel Vidali yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Tomislav Pospeh olacak.
Siyah-beyazlı ekip İsrail'de rakibi ile oynadığı ilk karşılaşmada sahadan 3-1 galip ayrılmıştı.

İlişkili Haberler

OSMANLISPOR'A MACAR HAKEM

Osmanlıspor ile Yunan ekibi Olympiacos arasında oynanacak UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu rövanş karşılaşmasını yönetecek hakemler belli oldu. 23 Şubat Perşembe günü Osmanlı Stadyumu'nda saat 19.00'da başlayacak karşılaşmayı Macaristan Futbol Federasyonu'ndan Istvan Vad yönetecek. Istvan Vad'ın yardımcılıklarını Istvan Albert ve Peter Berettyan yapacak. Mücadelenin dördüncü hakemi ise Laszlo Viszokai olacak.

İlişkili Haberler

FENERBAHÇE MAÇINI POLONYALI HAKEM YÖNETECEK 

Fenerbahçe-Krasnodar karşılaşmasında Polonya Futbol Federasyonundan hakem Pawel Raczkowski düdük çalacak. Tomasz Listkiewicz ve Michal Obukowicz'in yardımcı hakemlik görevini üstleneceği mücadelenin dördüncü hakemi Radoslaw Siejka olacak. Karşılaşmada Tomasz Musial ile Tomasz Kwiatkowski, ilave yardımcı hakem olarak görev yapacak.

ETİKETLER