Aykut Kocaman: Kendi adıma bir aldığım bir karar var

Atiker Konyaspor'un Fenerbahçe'yi 3-2 yendiği maçın ardından Aykut Kocamani geleceği ve Fenerbahçe hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Ntvspor 17.03.2017 - 22:57

Aykut Kocaman: Kendi adıma bir aldığım bir karar var

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Fenerbahçe'yi 3-2 mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.
"Böyle bir dönemde bu skor çok çok iyi oldu." diyen Kocaman, "Geçen haftaki kayıptan sonra beşincilik ve altıncılık için sanki umutlar azalmıştı. Bu sahada bu performansı ortaya koymak kolay değil. Benim için de tatlı bir sürpriz oldu; özellikle skor. Fenerbahçe'nin en büyük ücü rakibe baskı kurmak. Ama aynı zamarda zaafları var. Bunları kullanma konsuunda oyuncularımız becerili davrandı." dedi.

"FENERBAHÇE'Yİ FENERBAHÇE YAPAN..."

Fenerbahçe tribünlerinin boş kalmasını değerlendiren Aykut Kocamn, "Her kulüp için söylenebilir ancak burası için daha fazlası söylenebilir. Fenerbahçe'yi Fenerbahçe yapan taraftarıdır. Başka bir şey söylemeye gerek yok. Fenerbahçe'nin sahibi Fenerbahçelilerdir. Takım ve durum ne olursa olsun sahada olmalılar. Çünkü Fenerbahçe'nin en büyük gücü taraftarıdır." şeklinde konuştu.

FENERBAHÇE AÇIKLAMASI

Adı Fenerbahçe teknik direktörlüğü için geçen başarılı çalıştırıcı, "Kendi adıma bir aldığım bir karar var tabi ki. Ama bunu mikrofonlara değil yönetime söyleyeceğim. Onlarla değerlendirme yapacağız." dedi.

Sayfa Yükleniyor...