Gençlerbirliği karşısında aldıkları 2-1'lik galibiyet sonrası konuşan Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, "Bu takım düzele düzele gidecek. Şampiyon olacağız" dedi.

"Galibiyetten başka olumlu konuşacak bir şey yok." diyen Kocaman, "Ama doğrusunu söylemek gerekirse temel ihtiyacımız olan şey galibiyetti. Öne geçtik fakat ilk 6 resmi maça damga vuran durup dururken gol yeme hali maçı ortaya çekti. Rakibin eksik kalması bizim için avantaj oldu ama bunu doğru kullanamadık. Konuştuğumuz şeyleri sahada pek yansıtamadık, az yansıttık. Galibiyetten başka doğru ve güzel şeyler konuşulacak bir durum yok." dedi.

Yeni transferlerin son derece kaliteli olduğunu söyleyen başarılı çalıştırıcı, "Gidenlerin yerine aynı kalitede isimler aldığımız söyleyebilirim, kuşkum yok. Beklediğimden daha uzun sürecek hazırlık süreci. Görünen bu. Biraz daha fazla antrenman yapmamız lazım birlikte. Takım düzelecek ve daha doğru oyuna doğru gidecek. Böyle olacak, böyle olmak zorunda. Biz bu sene son maça kadar şampiyonluğu kovalayacağız ve şampiyon olacağız. Bu çok net. Bu dönemi geçiş dönemi olarak görüyorum. Bu takım düzele düzele gidecek. Daha fazla idman yaptıkça istediği yeri elde edecek. Şampiyon olacağız" ifadelerini kullandı.