Ayman: Şanssızlığımızı kırmak istiyoruz

Konyaspor'un Mısırlı futbolcusu Ayman, Trabzonspor karşısında son maçlarda yaşadıkları şanssızlığı kırmak istediklerini söyledi.

06.03.2009 - 16:09

Konyaspor'un Mısırlı futbolcusu Ayman, iyi bir takım olduklarını ve kendilerine güvendiklerini belirterek, son maçlardaki şanssızlıklarını Trabzonspor karşısında kırarak kazanmak istediklerini bildirdi.

Ayman yaptığı açıklamada, Trabzonspor ile deplasmanda yapacakları maçın zor geçeceğini bildiklerini belirterek, geçen hafta kendi sahalarında Galatasaray'a yenildikten sonra bu maçın daha önemli hale geldiğini vurguladı.

Son haftalarda çok şanssız maçlar geçirdiklerini ifade eden Ayman, ''Şanssızlığımızı Trabzonspor maçında kırarak, sahadan galibiyetle ayrılmak istiyoruz. İyi bir takım olduk. Sahada iyi mücadele ediyoruz. Kendimize güveniyoruz. Bize biraz şans lazım'' diye konuştu.

Ayman, eski takımı Trabzonspor'a karşı oynayacağı için heyecanlı olduğunu da vurgulayarak, ''Trabzon'da çok güzel arkadaşlıklarım oldu. Zaten oradan ayrılırken hiçbir sıkıntı yaşamadım. Mısır'da özel işlerim olduğu için ayrılmak zorunda kaldım. Kendi isteğimle ayrıldım. Dışarıda hepimiz arkadaşız, ama saha içinde bizim kazanmamız gerekiyor'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...