Aysal ve Terim birarada!

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyeliğine hak kazanan teknik direktör Fatih Terim ile başkan Ünal Aysal, Terim'in Kasımpaşa maçının ardından yaptığı çarpıcı açıklamaların ardından ilk kez yan yana geldi.

Haberler 19.01.2013 - 14:52

Aysal ve Terim birarada!

Kasımpaşa mağlubiyeti sonrasında basın toplantısında çarpıcı açıklamalar yapan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün Galatasaray Lisesi’ndeydi.

Galatasaray Kulübü'nde 25 yıllık genel kurul üyeliğini dolduran ve divan kurulu üyelik hakkını elde eden Terim, beratını başkan Ünal Aysal'ın elinden aldı. Törende yanyana oturan ve zaman zaman sohbet eden Fatih Terim ve Ünal Aysal, medya mensuplarına samimi pozlar verdi.

Başkan Aysal, Fatih Terim'e beratını vermekten dolayı son derece mutlu olduğunu söylerken, divan kurulu üyeliğine hak kazanan Fatih Terim’de, "Çok mutluyum, gururluyum. Şimdiye kadar yaşadıklarımdan farklı onur verici bir olay. Başkanın elinden beratımı almak onurlandırdı." ifadelerini kullandı

Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda, Yönetim Kurulu kararıyla Divan Kurulu üyeliğine hak kazanan üyelere ''Divan Kurulu Beratı'' takdim merasimi yapıldı. Divan üyeleri içinde ilk berat Fatih Terim'e verilirken, Terim beratını Başkan Ünal Aysal'dan aldı.

Bu sahne Divan Üyeleri tarafından ayakta alkışlandı. Birlikte medya mensuplarına poz veren ikili, tekrar yerlerine oturdular ve sonrasında diğer divan üyelerinin beratları verildi.

Başkan Ünal Aysal, Mehmet Ali Birand'ın cenazesine katılmak üzere Galatasaray Lisesi'nden erken ayrılırken, Fatih Terim; diğer Divan üyelerinin beratları verilene kadar salonda kaldı ve O da Birand'ın cenazesi için Teşvikiye Camii'ne gitti.

Terim ve Aysal Galatasaray Lisesi'nden ayrılırken hiç bir açıklama yapmadılar. 31 Aralık 2012 tarihi itibariyle Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesi olan 165 kişilik listede Fatih Terim'in yanı sıra, Sarı-Kırmızılılar'ın eski antrenörleri Bülent Ünder ve Müfit Erkasap ile Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül de yer aldı.

Sayfa Yükleniyor...