Aziz Yıldırım bırakacak mı?

Sezon başında taraftarlara peş peşe 3 şampiyonluk sözü veren Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, sezonun son maçında yaşanan büyük hayal kırıklığının ardından zor durumda.

Haberler - Ntvspor 17.05.2010 - 08:31

Turkcell Süper Lig'in son haftasında, Trabzonspor ile Kadıköy'de 1-1 berabere kalarak şampiyonluğu, Beşikataş'ı 2-1 mağlup eden Bursaspor'a kaptıran Fenerbahçe'de hareketli anlar yaşanıyor. Şampiyonluğu kaybederek büyük yara alan Fenerbahçe, hem Trabzonspor maçının sonunda yaşanan anons skandalıyla hem de sezon başında verilen peş peşe 3 şampiyonluk sözünün daha ilk sezon sonunda suye düşmesiyle yıkılmış durumda.


Yaşanan anons skandalıyla sahaya inerek şampiyonluk kutlamaya başlayan Saracoğlu'ndaki Fenerbahçe taraftarının bir kısmı, bu anonsun yanlış olduğunu öğrenince, basın odasını basmış ve Daum'un basın açıklaması yapmasına izin vermeyerek "Aziz Yıldırım istifa" tezahüratlarında bulunmuştu. Bu arada bir grup taraftar da Saracoğlu'nun tribünlerini ateşe vermişti.

Şimdi gözler Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'da. Basında yer alan haberlere göre, Aziz Yıldırım görevini bırakabilir. Sezon başında taraftarlara üst üste üç şampiyonluk sözü veren Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, karşılaşma sonrası büyük üzüntü yaşadığı gözlenirken Denizli'den sonra ikinci kez son hafta yaşadığı büyük hayal kırıklığının ardından istifanın eşiğine geldiği iddia edildi. Hurriyet'te yer alan habere göre, Aziz Yıldırım istifa edecek. Milliyet'te yer alan habere göre de, Aziz Yıldırım hafta içinde yönetim kurulunu toplayacak ve yakın çevresine bırakamayı düşündüğünü belirtti.

Sayfa Yükleniyor...