Son haftalarda hakem kararların şikayetçi olan ve kendilerine karşı yürütülen bir operasyondan bahseden Fenerbahçe Başkanı Yıldırım ve yöneticiler, TFF'yi ziyaret etti.

Futbol Federasyonu'nun İstinye'deki binasına gelen Aziz Yıldırım ile yöneticiler Deniz Tolga Aytöre, Ömer Temelli ve Mahmut Uslu, burada TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve bazı TFF yöneticileri ile toplantı yaptı.

Toplantıda Fenerbahçe heyetinin, maçlarda yaşanan pozisyonları teker teker dile getirmediği, ayrıntılı konuşmalar yapılmadığı, ligin genel gidişatı üzerine konuşulduğu öğrenildi.

Önceki bazı toplantılarda yaşananların aksine bu kez gerilimin yüksek olmadığı, tartışma yaşanmadığı da gelen haberler arasında.

NTV Spor Muhabiri Övünç Özdem'in edindiği bilgiye göre Fenerbahçe heyetinden TFF Yönetimi'ne "Hakemlerin daha dikkatli ve formda olmalarını istiyoruz" talebi iletildi.

Aziz Yıldırım ve Fenerbahçeli yöneticiler ile TFF Başkanı Yıldırım Demirören, yaklaşık 1.5 saat süren toplantı sonrası gazetecilere açıklama yapmadan binadan ayrıldılar.