İSTANBUL – Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş ile yaptıkları derbi mücadelede kendilerine gösterilen konukseverlik nedeniyle Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve siyah-beyazlı taraftarlara teşekkür etti.

Karşılaşmanın ardından protokol tribününden Yıldırım Demirören ile birlikte ayrılan Aziz Yıldırım, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Fenerbahçe 2-0 öne geçtikten sonra protokol tribününden ayrılmasına açıklık getirerek, ''Başta sayın Yılıdrım Demirören olmak üzere Beşiktaş taraftarlarına, herkese teşekkür ediyorum. Tribünde bize karşı geçmişte olan hadiselerin hiçbirisini yaşamadık. 2-0'dan sonra içeriye kendim girdim. Çünkü geçmişte yaşadığımız olaylar vardı. Seyirci o anda kendini kaybetmiş olabilir, bundan dolayı bir tepki koyabilirdi. Bu tepkiye Yıldırım Demirören başkan karşı hareket yapmasın, tepkiler ona dönmesin diye içeriye girdim ve maçı içeride izledim. Bütün Beşiktaş camiasına teşekkür ediyorum. İnşallah bütün maçlar, bizim orada, Galatasaray'da veya başka yerlerde bu şekilde dostluk içinde oynanır. Çünkü biz Türkiye'nin büyük kulüpleriyiz. Örnek olmamız lazım. Bu akşam da örnek bir davranış yaşanmıştır. Hepsine teşekkür ediyorum'' dedi.

Yıldırım, Beşiktaş karşısında aldıkları galibiyet nedeniyle futbolcularını kutlayarak, ''Galip geldikleri için bütün futbolcuları kutluyorum. Sahada mücadele eden herkese teşekkür ediyorum'' dedi.