Aziz Yıldırım'ın savunması 2. güne sarktı

TFF'nin şike iddiaları konusunda yürüttüğü soruşturma kapsamında Aziz Yıldırım PFDK'ya savunmasını verdi ancak tahmin edildiği gibi uzun savunma yarına sarktı.

Ntvspor 02.04.2012 - 16:19

Aziz Yıldırım'ın savunması 2. güne sarktı

Şike soruşturması kapsamında yargılanan ve geçen cuma günü sona eren duruşmada tahliye talebi reddedilen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sözlü savunmasını verdi. Ancak Yıldırım'ın savunması çok uzun olduğundan yarın da devam edecek.

Avukat ve Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu'nun da eşlik ettiği Aziz Yıldırım'ın savunması tahmin edildiği gibi yarına sarktı.

Aziz Yıldırım ve soruşturmada adı geçip ifade vermek isteyen diğer tutuklu sanıkların savunmalarının alınmasına yarın da devam edilecek.

Hatırlanacağı üzere Yıldırım PFDK'ya sözlü savunma vermek istemiş, ilk etapta reddedilen bu talep daha sonra kabul görmüştü. Aziz Yıldırım cuma akşamı tahliye edilseydi sözlü savunmasını federasyonda verecekti. Ancak tahliye talebi kabul edilmediği için Aziz Yıldırım'ın sözlü savunması Metris Cezaevi'nde alınıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...