Bakkal: İyi bir kapanış yaptık

Manisaspor'da teknik direktör Mesut Bakkal, "Gol sıkıntısı çekiyorduk 4 tane attık, 2'si verildi. Baştan sona oyun disiplininden kopmayan bir Manisaspor vardı. İyi bir kapanış yaptık" dedi.

22.12.2009 - 23:36

MANİSA - Ziraat Türkiye Kupası (D) grubu maçında Beşiktaş'ı 2-1 yenen Manisaspor'da teknik direktör Mesut Bakkal, ''Gol sıkıntısı çekiyorduk ama 4 tane attık, ancak 2'si verildi'' dedi.

Bakkal, maçtan sonra yaptığı açıklamada, izleyenlerin çok keyifli bir maç takip ettiklerini belirterek, iki takımı da tebrik etti.

Müsabakada temponun hiç düşmediğini kaydeden Bakkal, ''Sahada hep isteyen, arzu eden iki takım vardı. Gol sıkıntısı çekiyorduk 4 tane attık, 2'si verildi. Baştan sona oyun disiplininden kopmayan bir Manisaspor vardı. Biz yeni bir takımız. Bazen iniş çıkışlar yaşıyoruz. Ama tempoyu yakaladıkça iyi sonuçlar alıyoruz. Bugün iyi bir kapanış yaptık, herkes keyif aldı. Zaten futbolun esaslarından bir tanesi herkesin keyif alması'' diye konuştu.

Ligdeki Kasımpaşa maçından sonra mağlubiyeti hak ettiklerini dile getirdiğini hatırlatan Bakkal,  ''2-3 gündür tacize uğruyoruz. Bu oyuncuların, 17 maçın 13'ünde güzel bir performans sergilediklerini biliyorum. Bugün bir duygusallık oldu ve bu bize yaradı. Ben her zaman eleştiriye varım. İlk yarıda beklediğimiz hedefin altında bitirdik. İkinci yarı zor geçecek, ama biz iyi bir takımız, iyi bir arkadaşlığımız var. Zaman zaman düşüşler yaşayacağız, ama Manisaspor'un 3-4 yıllık takımını yaptık.'' diye konuştu

Bakkal, kendisinin ve oyuncularının çeşitli eleştiriler aldığını belirterek, yönetim kurulu ile hiç bir probleminin olmadığını sözlerine ekledi.

        

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...