İlişkili Haberler

Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı 69-61 yenerek Bayanlar Türkiye Kupası'nı kazandığı maç sonrası, sarı lacivertli kulübün Asbaşkanı Ozan Balaban'dan küfür tepkisi geldi.

FB TV’ye konuşan Balaban, Galatasaray Başantrenörü Ekrem Memnun'un, Fenerbahçe Menajeri Didem Akın'a maçta küfür ettiğini öne sürdü. Balaban açıklamasında "Galatasaray'ın hocası, milli takım antrenörlüğü yapmış birisi, ağıza alınmayacak sözlerle maçta genel menajerimize küfür etti. Biz şeref tribününden duyduk. Bunu da yakıştıramıyorum. Herkes bilsin” dedi.

Galatasaray'dan sadece 4 oyuncunun kupa törenine çıkmasıyla ilgili olarak da Balaban, “Kazanmak da var kaybetmek de var. Galatasaraylı sporcuların buraya çıkıp kupa törenine katılmamalarını şahsen kınıyorum" diye konuştu.

Ozan Balaban, kupayı kazanmalarını ise “6’da 6 yapmak çok önemli, kupayı almak her şeyden önemli. Kızlarımıza biz inanıyorduk. Kupayı alacağımızdan emindik. Onlar da gereğini yaptılar. Hakikaten çok mutluyuz. Tüm camiamıza, taraftarımıza, yönetimimize hayırlı olsun” sözleriyle değerlendirdi.