Başakşehir Emre'ye teklifte bulundu mu?

İstanbul Başakşehir Kulübü Asbaşkanı Mustafa Saral, sezon sonu sözleşmesi sona erecek Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu'nun transfer için herhangi bir girişimde bulunmadıklarını bildirdi.

emre-belözoğlu-25-03-15

İstanbul Başakşehir Kulübü Asbaşkanı Mustafa Saral, medya organlarında Emre Belözoğlu'nun transferiyle ilgili yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti.
     
Futbol kamuoyunun bu tür asılsız ve yalan haberlere itibar etmemesini isteyen Saral, "Son günlerde çeşitli basın kuruluşlarında yer alan Başkanımız Göksel Gümüşdağ'ın, Fenerbahçe Kulübü'nün sözleşmeli futbolcusu Emre Belözoğlu'na transfer teklifinde bulunduğu iddia edilen haberler, tamamen gerçek dışı ve yalandır. Başkanımız Göksel Gümüşdağ, bulunduğu her platformda ve yaptığı tüm açıklamalarda, Türk futbolunda kaybedilen etik değerlerin geri kazanılması gerektiğini ifade etmekte ve bu yönde büyük çaba harcamaktadır. Dolayısıyla Başkanımızın başka bir kulüple sözleşmesi devam eden bir futbolcu ile transfer görüşmesi gerçekleştirmesi asla düşünülemez" dedi.

Sayfa Yükleniyor...