Başakşehir'de Arda Turan sesleri

Medipol Başakşehir'de Arda Turan sesleri yükseliyor. Antalya'ya gidecek olan kulüp başkanı Göksel Gümüşdağ, teknik direktör Abdullah Avcı ile fikir alışverişinde bulunacak. Hafta başında bu transferle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir.

Haberler - Ntvspor 07.01.2018 - 00:20

Başakşehir'de Arda Turan sesleri

Medipol Başakşehir'de Arda Turan transferi gündemdeki yerini koruyor. Milli futbolcunun durumunun hafta başında belli olması bekleniyor. Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Antalya kampında Arda Turan için teknik direktör Abdullah Avcı ile fikir alışverişinde bulunacak. Yıldız futbolcunun, sezonun ilk yarısını lider bitiren Medipol Başakşehir'e transferiyle ilgili hafta başında önemli gelişmeler olabilir.

Öte yandan TRT 'a konuşan teknik direktör Abdullah Avcı, bu transfer için olumlu mesajlar verdi. Avcı, "Oğlum bana Arda konusunda baskı yapıyor. Arda bizim ailemizin bir parçası. 2003 yılından beri beraberiz. Attığı her adımda konuşmuştuk. Arda Turan'ın kariyeri için en iyisi neyse o olsun. Yılbaşından evvel konuştuğumuzda ‘Düşün taşın, en son kararı verirsin’ dedik. Burada ben varım, Emre abisi (Belözoğlu) var, Göksel başkan (Gümüşdağ) var. Biz ona yardımcı oluruz" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...