Fatih Terim: Başaracak gücümüz var

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Ukrayna karşılaşması öncesinde Türkiye Futbol Federasyonu'nun hazırladığı maç kitapçığında mesaj yayınladı.

Haberler - Ntvspor 05.10.2016 - 16:39 | Son Güncelleme : 05.10.2016 - 16:46

Fatih Terim: Başaracak gücümüz var

Terim "Alınacak her galibiyet Dünya Kupası’na giden yolda büyük önem taşıyor. Millî Takımımız, rakibi karşısında her zaman olduğu gibi iyi futbol oynamak ve kazanmak için sahaya çıkacak. Bunu başaracak gücümüz var" ifadelerini kullandı.

Fatih Terim'in mesajı şöyle:

"2018 Dünya Kupası elemelerinde ikinci maçımızı Ukrayna ile oynayacağız. İlk karşılaşmada deplasmanda grubumuzun güçlü ekibi Hırvatistan’dan aldığımız puan bizim için büyük moral oldu. Amacımız Ukrayna karşısında kazanacağımız galibiyetle ilk maçta aldığımız puanı daha da anlamlı kılmak. Millî Takımımız, 2018 Dünya Kupası elemelerinde gerçekten zorlu bir grupta. İlk maçlarda alınan sonuçlar da bu tabloyu doğrular nitelikte. Bu yüzden alınacak her galibiyet Dünya Kupası’na giden yolda büyük önem taşıyor. Özellikle de sahamızda yapacağımız maçlardan kayıpsız ayrılmayı hedefliyoruz. Bu nedenle Ukrayna engelini mutlaka aşmak istiyoruz. Evimizde ağırlayacağımız Ukrayna, 2016 Avrupa Şampiyonası finallerinde yer almış güçlü, organize futbol oynayan bir ekip. Millî Takımımız, rakibi karşısında her zaman olduğu gibi iyi futbol oynamak ve kazanmak için sahaya çıkacak. Bunu başaracak gücümüz var. Oyuncularımızın galibiyete ulaşmak için tüm güçleriyle mücadele edeceklerinden eminim. Bizim için son derece güzel hatıralar taşıyan Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda taraftarımıza bir galibiyet daha hediye edeceğimize inanıyorum. Her maçta Millî Takım’a coşkuyla destek veren Konya seyircisi, Ukrayna maçında da bizim için büyük bir itici güç olacak. Onlara şimdiden teşekkür ediyorum."

HIRVATİSTAN MAÇI SONRASI MEHMET DEMİRKOL VE GÜNDETİN ONAY'IN YORUMLARI

Sayfa Yükleniyor...