Başkan 'İllallah' dedi!

Fenerbahçe Başkanı Yıldırım'dan uzun süre konuşulacak açıklamalarda bulundu. Yıldırım, bundan böyle Brezilyalı oyuncuların alınmayacağını söyledi.

05.10.2010 - 16:44

Başkan 'İllallah' dedi!

Yakın çevresine takımdaki problemlerden bahseden Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "Güney Amerika özellikle de Brezilya kulüpleri bizi yağlı müşteri, yolunacak kavuk gibi görüyor. Ayrıca futbolcular da astronomik rakamlar istiyorlar. Bir daha asla Brezilya'dan futbolcu almam" şeklinde konuşarak Ocak ayında operasyon yapılacağını söyledi. Başkan, Aykut Kocaman'la sorunlar yaşayan Bilica, Santos ve Cristian ile ilgili ise şunları söyledi. "Bilica ve Cristian'ı devre arasında göndereceğiz. Santos çok yetenekli bir futbolcu ama profesyonel değil. Gösterdiği performansla kendi kaderini çizecek."

Kulübe yakın isimlerden gelen bilgilere göre de önümüzdeki günlerde Bilica ve Cristian kadro dışı bırakılacak.

Yönetim, kaptan Alex'i de boşlamış değil. Sezon sonunda şampiyonluğun gelmesi durumunda Alex'e antrenörlük teklifi götürülecek. Ayrıca Türk futbolcuların kalitesini yükseltmek için Hamit Altıntop, Serdar Taşçı ve Nuri Şahin gibi gurbetçi isimlerle de temasa geçildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...